• 02174013
 • دفتر مرکزی تهران
 • شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 17:30

تعویض درب قدیمی بدون تخریب از شایعه تا واقعیت !

تعویض درب قدیمی بدون تخریب از شایعه تا واقعیت !

تعویض درب قدیمی بدون تخریب از شایعه تا واقعیت !

طرح تعویض درب ساختمان , منزل , ورودی , باغ , ویلا , دروازه , آهنی , پارکینگ , ریلی و مسکونی برای اولین بار در ایران بدون تخریب سازه

تعویض درب قدیمی بدون تخریب از شایعه تا واقعیت ! امروزه تعویض درب قدیمی بعنوان کابوسی برای خیلی ها به شمار میرود.خیلی دلایل وجود دارند که باعث میشود ما به فکر تعویض درب منزل خود بیوفتیم. پوسیدگی ، عدم متناسب بودن با نمای داخلی و خارجی ساختمان ، هزینه زیاد نگهداری ، عدم امنیت کافی ، عدم نورگیری و خیلی دلایل دیگر … . اینها دلایلی هستند که مارا به فکر تعویض درب واردار میکند ولی در مقابل با کابوسی به نام تخریب نمای ساختمان روبه رو هستیم.

دلایلی که باعث میشود ما تعویض درب قدیمی خود را به تاخیر بیندازیم :

 • انتخاب طرح مناسب با نمای ساختمان
 • رنج قیمتی درب جدید
 • فرآیند خرید درب
 • انتخاب استاد بناکار
 • تخریب نمای ساختمان
 • هزینه های نصب شیشه روی درب
 • هزینه های رنگ کاری درب
 • انتخاب قفل مناسب و هزینه نصب قفل
 • و از همه مهم تر اتلاف وقت

ولی فرض کنید که احتمال این وجود داشت که همه این مسائل را حل کرد! وااای که چه رویای خوبی !!! ولی چطور ممکنه ؟ قبلا در مقاله ای با عنوان دغدغه های تعویض درب قدیمی در این مورد بطور کامل صحبت کردیم.اگر آن مقاله را نخوانده اید لطفا آن را بخوانید سپس به این مقاله برگردید.

همچنین قبلا در مقاله هایی در مورد قیمت مناسب تعویض درب صحبت کردیم و در یک مقاله دیگر در مورد طرح های منحصربفرد درب فلزی پایون گفتیم.و در این مقاله فعلی قصد داریم به شما ثابت کنیم که همه مسائل و کابوس های گفته شده در بالا بخصوص تعویض بدون تخریب را میشود بدون مشکل حل کرد.

طرح های منحصربفرد و هماهنگ با هارمونی ساختمان
طرح های منحصربفرد و هماهنگ با هارمونی ساختمان

انتخاب سایز مناسب درب فلزی :

ما در پایون اندازه های استانداردی داریم که براساس آن میتوانید اندازه درب مورد نظر خود را انتخاب کنید.این اندازه ها در جدول زیر آمده است.

عرض ارتفاع بازشو مفید درب
1.08 متر 2.23 متر 92سانتیمتر
1.16 متر  2.23 متر 100 سانتیمتر
1.53 متر  2.23 متر 137 سانتیمتر
2.00 متر  2.23 متر 184سانتیمتر
2.65 متر  2.23 متر 248سانتیمتر
3.15 متر  2.23 متر 299سانتیمتر

 

سایز استاندارد درب فلزی
سایز استاندارد درب فلزی

اگر سایز دلخواه شما در این لیست وجود داشت که چه عالی ! ولی اگر سایز شما در این لیست وجود نداشت ، اصلا نگران نباشید چون ما امکان ساخت درب فلزی به سایز دلخواه شما را داریم.فقط کافیست سایز درب خود را انتخاب کنید و برای ما بفرستید تا ما درب دلخواه شما را تولید و سپس برای شما ارسال کنیم.

چرا میگوییم تعویض درب قدیمی بدون تخریب ساختمان :

در حال حاضر تعویض درب قدیمی منزل به یکی از اصلی ترین معضل تعمیرات ساختمانی تبدیل شده است، دلیل آن هم کاملا واضح است. بخاطر تصور اشتباه از عواملی چون تخریب نما و دیوارهای منزل، آهنگری،بنایی طولانی مدت، گچ بری،رنگ امیزی و … می باشد که آن ها را قانع میکند از همان درب قدیمی با کمترین کیفیت و کارایی مطلوب استفاده کنند که مضرات بی شماری دارد و مهمترین آن افزایش خطر سرقت و نمایش جلوه نامناسب ساختمان می باشد.نحوه تعویض درب در پایون به دو صورت زیر هست.شما میتوانید چارچوب قبلی را حفظ کنید که در این صورت قیمت کلی درب هم پایین میاید و یا اینکه ما چارچوب جدیدی روی چارچوب قبلی شما اضافه کنیم.با ما همراه باشید با جزییات کار.

حفظ چارچوب قبلی :

در این روش ، کارفرما خواهان حفظ چارچوب قبلی خود است.که در این حالت ، چارچوب قبلی باید توان حفظ درب جدید را داشته باشد. در این حالت اندازه دقیق درب استراج شده و یک نبش به چارچوب قبلی اضافه میشود. و بعد از آن لولا روی نبش جدید جوشکاری میشود و درب اصلی روی لولا جدید قرار داده میشود.

تعویض درب قدیمی بدون تخریب
تعویض درب قدیمی بدون تخریب

تعویض درب با چارچوب جدید:

در این روش ، کارفرما خواهان حذف چارچوب قبلی به دلایلی مثل زنگ زدگی ، پوسیدگی ، عدم تطابق با نمای جدید و… است.در این حالت کارشناسان ما پروفیل هایی را جهت مستحکم سازی به چارچوب قدیمی جوش میزنند.تا بتواند از لحاظ امنیت تضمین گردد.اندازه دقیق درب استخراج میشود و روی چارچوب جدید قرار میگیرد.

تعویض درب حیاط بدون تخریب سازه
تعویض درب حیاط بدون تخریب سازه

در هر دو حالت کار بدون هیچ گونه تخریبی انجام میگیرد چیزی که برای خیلی ها کابوس بود امروزه با تدابیر پایون به راحتی قابل حل هست.در آخر کار دربی به شما تحویل میدهیم که به بهترین شکل ممکن طراحی ، تولید و نصب شده است.

تعویض درب پارکینگ بدون تخریب
تعویض درب پارکینگ بدون تخریب

تلاش ما بر این است که بتوانیم طرح و مدل درب هایی در اختیار شما قرار دهیم که با همه نوع سلیقه و دکوراسیون مناسب باشد.سعی داریم که درب انتخابی با هارمونی ساختمان و سازه هماهنگ باشد.

لطفا فرم تماس ساده زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و بدون اتلاف وقت و از طریق تماس تلفنی ، تلگرام و واتس اپ و … راهنمایی های پیش از خرید و تصویر سازی از درب جدید انتخابی و نمای ساختمان شما را ارائه دهند و در صورت رضایت شما ، کار خرید را تکمیل کنند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *