• 02174013
  • دفتر مرکزی تهران
  • شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 17:30

تعویض درب قدیمی با نسل جدید درب های فلزی برش لیزری CNC

تعویض درب قدیمی با نسل جدید درب های فلزی برش لیزری CNC

اهمیت تعویض درب های قدیمی چیست؟ چرا خانواده ها نسبت به تعویض درب های قدیمی ساختمان روی می آورند؟ نکات مهم در تعویض درب قدیمی چیست و این کار چه فوایدی را برای ما دارد؟

سوالات فوق، مهم ترین سرفصل هایی هستند که برای مشتریان تعویض درب های ساختمانی مطرح می شوند و ما تصمیم داریم در این بحث به آنها بپردازیم. دلایل زیادی وجود دارند که استفاده از نسل جدید درب های فلزی با تکنیک برش لیزری توسط مشتریان را توجیه می کنند. به این ترتیب، به موارد ذکر شده در ادامه محتوا دقت داشته باشید.

چرا به تعویض درب قدیمی نیاز داریم؟

چرا به تعویض درب قدیمی نیاز داریم؟ 1- تعویض درب قدیمی، ارزش خانه شما را افزایش می دهد…

طبق آمار و نظرسنجی های آنلاین که در سال های اخیر از خانواده ها جمع آوری شده است، اکثر آنها بیان کرده اند که تعویض درب قدیمی با یک درب ورودی جدید می تواند ارزش خانه را تا حدود 5 درصد، افزایش دهد.

درک ایجاد ارزش بالاتر برای ورودی ساختمان، به مراتب بیشتر از هزینه نصب درب ورودی جدید است. بنابراین اگر باید هزینه هایی که برای خرید درب های جدید ساختمانی اختصاص دهید، این کار را با علاقه و برنامه ریزی انجام دهید؛ چرا که در آینده به نفع شما خواهد بود. نظر به اینکه 90٪ از صاحبان خانه با یک جستجوی ساده در اینترنت، خانه های مورد نظر خود برای خرید را بررسی می کنند، مجدداً تاکید داریم که نسبت به تعویض درب قدیمی و طراحی مجدد آن، اقدام کنید. طرح هایی خلاقانه وجود دارند که برای این منظور ارائه شده اند. درب های برش لیزری cnc، نمونه ای از محصولات بی نظیر و بی همتا هستند که اخیراً به بازارهای جهانی معرفی شده اند.

2- تعویض درب قدیمی و بهره وری انرژی

نسل جدید درب های ورودی، از خاصیت عایق بودن بهتری برخوردار هستند و این امکان را به وجود می آورند که ساختمان در مقابل گرمای بیرون، عایق باشد؛ این درب ها از خروج انرژی داخل ساختمان جلوگیری می کند و از این طریق به بهره وری انرژی بسیار کمک می نماید. تعویض درب قدیمی به همین منظور توصیه شده است. درب های فایبرگلاس و درب های فلزی از پانل های یکپارچه تشکیل شده اند و علاوه بر دوام و استحکام، نمونه هایی عالی از درب های عایق هستند. تعویض درب قدیمی که با فناوری برش لیزری cnc تولید شده اند و جایگزین آنها با نمونه های قدیمی، این مزیت را دارد. در تمام این محصولات، شیشه های سکوریت نشکن به کار رفته که فضای عایق میان شیشه ها، حدود 80% از هدر رفتن انرژی ساختمان جلوگیری می کند.

این درب ها یک برنامه ایده آل برای هر ساختمانی محسوب می شود که می تواند در صرفه جویی در مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست مفید باشد و این کار از طریق بهره وری انرژی ها دنبال می شود.

3- افزایش دوام و استحکام درب و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری با تعویض درب قدیمی

یکی دیگر از مهم ترین مزایای تعویض درب قدیمی با نمونه های قدیمی، افزایش مقاومت و استحکام درب ها است. درب های مدرن فلزی و فایبرگلاس، از هسته های مهندسی تقویت شده ساخته شده اند که مقاومت درب را در برابر پیچ خوردگی نسبت به مدل های چوبی، بسیار افزایش داده اند. اگرچه بسیاری از درب های چوبی با کیفیت نیز دوام طولانی مدت دارند، اما تفاوت اصلی در نگهداری آنها نهفته است. درب های چوبی نیاز به نقاشی معمولی یا آب بندی دارند. درب های فایبرگلاس و فولادی، غیر متخلخل هستند و در برابر انبساط و انقباض مقاوم هستند، بنابراین با دوام بوده و زیبایی خود را در طولانی مدت، نگه می دارند.

ایمن سازی ورودی ساختمان با تعویض درب قدیمی

ایمن سازی ورودی ساختمان با تعویض درب قدیمیبا تعویض درب قدیمی، امنیت خانه خود را افزایش دهید

پیشرفت های فن آوری در مصالح ساختمانی باعث شده است که نسل جدید درب های بیرونی ساختمان، نسبت به مدل های قدیمی تر خود، ایمن تر باشد. درب فایبرگلاس از کیفیت بالایی برخوردار است و درب های ساخته شده از جنس استیل، از زیبایی ظاهری منحصر به فردی بهره می برد. تمام این درب ها از نظر انرژی، بهینه سازی شده اند و کاربری آسان تری دارند. برش لیزری cnc، فناوری است که اخیراً به کمک این صنعت آمده است. درب هایی که از پانل های فولادی ضخیم ساخته می شوند و از هر نظر، ایمن و با دوام هستند. به همین دلیل است که به مشتریان ساختمان های قدیمی تر توصیه می کنیم برای افزایش ایمنی ورودی ساختمان، تعویض درب قدیمی را مهم بدانند.

لولاهای درب، چهارچوب، قفل ها، شیشه سکوریت به کار رفته در صفحه های یکپارچه فولادی، همه و همه در بهترین وضعیت ایمنی قرار دارند. برای نسل جدید درب های فلزی، تمهیداتی اندیشیده شده تا امنیت را از تمام جوانب، تأمین کنند.

مراحل تعویض درب قدیمی با نسل جدید درب های فلزی

تعویض درب قدیمی با یکی از درب های جدید – البته در نگاه اول – به مهارت و تخصص خاصی نیازی ندارد. با این وجود، توصیه می کنیم مراحل تعویض درب ها را از نسل قدیمی به نسل جدید، حتماً از طریق یک شرکت و یا فرد فنی معتبر و مجرب دنبال کنید؛ مجموعه ای که بتواند ایمنی ورودی ساختمان شما را تأمین کند. تغییر درب های ساختمانی می تواند دنیای متفاوتی را از نظر زیبایی ظاهری خانه برای شما ایجاد کند.

برخی از مهم ترین نکات را در ادامه این قسمت قرار داده ایم تا به شما کمک کنیم برای تعویض درب قدیمی اقدام کنید.

مراحل تعویض درب قدیمی با نسل جدید درب های فلزی ابزارهای مورد نیاز خود را آماده کنید

قبل از آغاز به کار، لازم است ابزارها و لوازم مورد نیاز خود را آماده کنید. درب های قدیمی تر، به تجهیزات ساده تری نیاز دارند و اما درب های جدید، نیازهای دیگری را طلب می کنند. اگر درب هایی را خریداری می کنید که به تجهیزات هوشمند و اتوماتیک مجهز هستند، قطعاً تعویض درب قدیمی با این درب ها، از عهده شما خارج است. هر یک از قطعه های درب، یک ویژگی دارد که نصاب ها فقط به آن آشنا هستند.

برخی از مهم ترین لوازمی که برای تعویض درب قدیمی به آن نیاز دارید شامل چکش، دریل برقی، پیچ و میخ و مته ها، پیچ گوشتی، لولاها، گُوه، لباس کار، دستگیره ها و … می باشند. اگر برای تعویض درب های قدیمی با درب های برش لیزری cnc از شرکت استفاده کنید، نگرانی های تأمین تجهیزات و لوازم را نخواهید داشت.

تعویض درب قدیمی بدون تخریب نما

تعویض درب قدیمی بدون تخریب نمااولین و مهم ترین نکته در تعویض درب قدیمی، این است که اندازه گیری ها را دقیق تر، بررسی کنید. قبل از اینکه یک درب جدید سفارش دهید، درب های قدیمی را اندازه بگیرید تا از تمام ابعاد و اندازه های آن اطمینان حاصل کنید. انتخاب درب جدید با اندازه گیری های مشابه درب قدیمی شما باعث می شود روند تعویض درب قدیمی بسیار ساده تر انجام شود. برای راهنمایی در مورد اندازه گیری صحیح می توانید از کارشناسان فنی شرکتهای معتبر کمک بگیرید و یا اگر درب های خاصی را در نظر دارید، قبل از کار، با کارشناسان فروش آن شرکت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

یکی دیگر از نکاتی که باید در تعویض درب قدیمی، اندازه گیری کنید، اندازه های قاب یا چهارچوب درب است. پس از خرید درب جدید و خارج کردن درب قدیمی، تمام بست های کهنه درب را برداشته و درب جدید را درست در مکان معین شده قرار داده و آنها را در جای خود، محکم ببندید. شما باید مطمئن باشید که چهارچوب و پانل، کاملاً یکنواخت هستند و هر چهار لبه لولا مقابل سوراخ پیچ ها قرار گرفته است. این کار البته بر عهده نصاب درب میباشد.

مواردی که باید قبل از تغییر درب ساختمان خود، آنها را در نظر بگیرید….

مواردی که باید قبل از تغییر درب ساختمان خود، آنها را در نظر بگیرید....اگر می خواهید درب های ساختمان را در ورودی یا حتی داخل، تغییر دهید، قبل از شروع به کار، چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. در مرحله اول، نیاز دارید بدانید که آیا برای تعویض درب خانه نیاز به مجوز دارید یا خیر؛ این مورد به ویژه برای خانه های سازمانی یا شهرکی ممکن است وجود داشته باشد. اگر تعویض درب قدیمی برای ساختمان های چند واحدی انجام می شود باید رضایت تمام ساکنین مجتمع را جلب کنید.

اگر تعمیرات درب، هزینه های کمتری برای شما دارد و شما با محدودیت بودجه اولیه مواجه هستید، الزاماً تعمیرات، بهتر است. در غیر این صورت، تعویض درب قدیمی پیشنهاد می شود. هر درب ساختمانی با توجه به فناوری و تکنولوژی تولید، تاریخ و داستان خاص خود را دارد. شایان ذکر است که درب ورودی اصلی که در فکر تعویض آن هستید، می تواند سفارشی سازی شود و یا از مدل های رایج، استفاده کنید. همچنین لازم است خاطرنشان سازیم که درب های اورجینال، بیشتر از مدل های مدرن، ارزش دارند، تا جایی که می توانند ارزش ملک شما را افزایش دهند. پس از انجام تحقیقات درباره تعویض درب قدیمی، می توانید درب های نسل جدید را جستجو کنید. تعویض درب ورودی، مدرن با طراحی ویژه و جذاب، همیشه ظاهر ساختمان را بهبود می بخشد.

ویژگی های نسل جدید درب های برش لیزری cnc

ویژگی های نسل جدید درب های برش لیزری cncخرید انواع درب های فلزی که با تکنولوژی برش لیزری تولید شده اند، از تمام جوانب، مزایایی را برای شما فرآهم می کند. درب های برش لیزری، با دوام و مقاوم هستند و در طولانی مدت، با مشکلاتی نظیر پوسته شده یا زنگ زدن، مواجه نخواهند شد. این درب ها از مقاوم ترین ورق های فولادی با ضخامت 3 و 4 میلی متر تولید می شوند و در صورتیکه مشتری نیاز داشته باشد، ضخامت های بیشتر نیز امکان دارد. در تمامی اقلیم های آب و هوایی کشور ایران سازگاری کامل دارند.

علاوه بر دلایلی که در قسمت بالا برای شما توضیح دادیم، موارد دیگری وجود دارد که باعث می شود این درب های جدید، جایگاه والایی در بازارهای داخلی و خارجی پیدا کنند. تأمین امنیت لازم و کافی برای این محصولات، همان چیزی است که برای تمام ساختمان ها لازم است. شیشه سکوریت به کار رفته در پانل های درب، نه تنها زیبایی ظاهری را افزایش داده بلکه در برابر نفوذ سارقین، آن را مقاوم می سازد.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های نسل جدید درب های برش فلزی cnc، سهولت در باز و بسته شدن لنگه های درب است. این درب ها را می توانید به قفل های برقی و با قابلیت خودکار و اتوماتیک، مجهز کنید. با تعویض درب قدیمی و نصب درب های جدید فلزی، می توانید زیبایی را به نمای بیرونی ساختمان خود هدیه بدهید. بسیاری از مشتریان تمایل دارند قبلاً یکی از مدل های درب را از نزدیک ببینند و سپس خریداری کنند؛ درب فلزی پایون، این امکان را فرآهم کرده تا بتوانید از طریق وبسایت، مدل های متنوع و پروژه هایی که اجرا شده است را بررسی کنید. اگر اندازه های ورودی ساختمان شما بزرگ تر از اندازه های استاندارد است، نگران نباشید؛ می توانید بررسی های محل را به نمایندگی های فروش واگذار کنید تا آنها به شما بگویند کدام طرح ها برای شما مناسب تر است.

اصلاح نمای ساختمان با تعویض درب قدیمی

مدل های شیک درب فلزی حیاطبا تعویض درب قدیمی، خانه خود را زیباتر کنید

درب ورودی، چیزی بیشتر از یک کانون توجه در ورودی یک خانه است. در واقع، این یک عنصر مهم باعث می شود مخاطبان درباره شکل ظاهری خانه قضاوت متفاوت داشته باشند؛ دیدگاهی که منعکس کننده شخصیت و سبک صاحب خانه است. انواع و اقسام مختلفی از مدل های درب ورودی ساختمان در مقایسه با مدل های قدیمی تر وجود دارد. تعویض درب قدیمی به همین دلیل توصیه شده است.

طرح های رایج، متناسب با هر سبک معماری، شامل طرحهای درب، تکنیک های برش لیزری cnc، انواع متریال اولیه برای درب ورودی و …، همگی در بازار موجود هستند. بهترین مدل های درب، در واقع، گزینه هایی هستند که با شیشه سکوریت شفاف و ایمن، تزئین شده اند. این نوع طراحی، ضمن افزودن زیبایی به ساختمان و حفظ حریم خصوصی خانواده، نور طبیعی بیشتری را برای داخل خانه تأمین می کند. زیبایی دو چندان را با تعویض درب قدیمی برای خانه خود بخرید. نسل جدید درب های فلزی برش لیزری را می توانید در رنگ های قهوه ای، مشکی و سفید از شرکت پایون سفارش دهید. این شرکت، هیچ محدودیتی برای ثبت سفارش تولید درب نداشته و مطابق با نیاز مشتریان، مراحل ساخت و تولید را انجام می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *